Maarten Smit

Country: Netherlands


Party: 1



Vote for Maarten!

Policy focus

  • Economy

Contact Maarten Smit

Biography of Maarten Smit

hoofdfuncties

  • beleidsmedewerker Jan Mulder, lid Europees Parlement, van juli 2004 tot januari 2007
  • senor beleidsadviseur directoraat-generaal Presidium, Europees Parlement, van januari 2007 tot september 2008
  • projectleider/senior beleidsadviseur directoraat-generaal Rijksbegroting, ministerie van Financiën, van september 2008 tot december 2010
  • politiek secretaris/hoofd beleid VVD Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf december 2010
 

partijpolitieke functies

vorige
  • lid bestuur VVD afdeling Brussel
  • lid/secretaris VVD-commissie Europese zaken
  • lid landelijk campagneteam VVD Eerste en Tweede Kamerverkiezingen 2010, 2011, 2012
  • adviseur VVD-commissie verkiezingsprogramma Tweede Kamerverkiezingen 2012
  • lid VVD-commissie verkiezingsprogramma Europese Verkiezingen 2014

nevenfuncties

vorige
  • docent Rijksacademie voor Financiën en Economie
  • adviseur Hoofd EU-waarnemingsmissie in Nepal

opleiding

voortgezet onderwijs
  • h.a.v.o.
  • v.w.o.
academische studie
  • internationaal en Europees recht (niet voltooid)
overige opleidingen
  • masterclass financieel management

wetenswaardigheden

uit de privésfeer Werkte op een akkerbouwbedrijf in Groningen woonplaats 's-Gravenhage

Videos

No Videos found